Komerční prostor Areál pro podnikání - Choteč u Prahy (ID 2348)

v RK
Nabízíme k prodeji investičně zajímavý areál, který je složen z obytné budovy, komerčních budov a pozemků o celkové rozloze 8414 m2, v obci Choteč, ležící 5 km od Prahy. Ideální nemovitost pro podnikání spojené s bydlením, případně lze využít jako víceúčelový komerční nebo skladový areál. S ohledem na rozsáhlé pozemky, je možnost nemovitost využít i jako farmu, přičemž lze koupit i další okolní pozemky. Nemovitost se nachází v dobré dojezdové vzdálenosti do Prahy, 15 min vlakové nádraží Radotín.

Komerční prostor Areály pro podnikání - Osnice, Praha - západ (ID 2307)

v RK
Nabízíme k prodeji nemovitost k víceúčelovému komerčnímu využití v obci Osnice, okr. Praha - západ. V přízemí nemovitosti se nachází výrobní část (nyní truhlárna), v 1.NP jsou umístěny administrativní a ubytovací prostory. Součástí nemovitosti je dvougaráž a přístavek s kanceláří. Před nemovitostí i v zadní části areálu je zpevněná parkovací plocha. Areál je oplocen a nachází se na pozemku o výměře 1691 m2. Nemovitost má výborné napojení na dálnici D1 a městský okruh, stanice BUS 150 m. Přístup do areálu je z asfaltové cesty, na pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě.
 

Komerční prostor Administrativní prostory - Praha 3, Žižkov (ID 2218)

2.990.000,- Kč
Nabízíme k prodeji nebytový prostor 30 m2, se vstupem z ulice, v přízemí zrekonstruovaného cihlového domu, v ul. Bořivojova, Praha 3 – Žižkov. Nebytový prostor se sestává z kanceláře, chodby a WC. K nebytovému prostoru náleží přístup na společnou zahradu s grilem a posezením, kterou lze v letních měsících využít k relaxaci nebo pracovním schůzkám. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě Prahy 3, nedaleko Riegrových sadů (cca 2 minuty chůze), s výbornou dostupností do centra Prahy MHD - tram a metro –„A“, stanice Jiřího z Poděbrad nebo tram Seifertova. Parkování je možné před domem nebo v jeho okolí.

Tato nemovitost je již prodána...

Komerční prostor Prostory a objekty pro podn. - Speřice, okr. Pelhřimov (ID 2255)

v RK
Exkluzivně nabízíme k prodeji bývalý statek, umístěný na stavebním pozemku o výměře 1382 m2, který je obklopen pozemky o rozloze 10026 m2, lesem o rozloze 6024 m2 a rybníkem o rozloze 654 m2, vše v obci Speřice, ležící v blízkosti Humpolce. Ideální nemovitost pro podnikání spojené s bydlením, rovněž možná přestavba na ubytovací zařízení, penzion, případně jiný komerční prostor. S ohledem na rozsáhlé okolní pozemky, lze nemovitost využít i jako farmu. Na jednom z prodávaných pozemků se nacházejí pozůstatky zdiva tvrze Speřice, která byla postavena ve 14. století Předborem ze Speřic. Nemovitost se nachází poblíž dálnice D1 a je vzdálena 7 km od Humpolce.

Tato nemovitost je již prodána...

Komerční prostor - Plaňany, okr. Kolín (ID 1853)

v RK
Nabízíme k prodeji velmi zajímavou a prosvětlenou budovu z roku 1930 o podlahové ploše 320 m2, umístěnou na pozemku o výměře 290 m2, v Plaňanech, okr. Kolín. Součástí prodeje jsou i dva pozemky navazující na budovu o celkové výměře 288 m2. Nemovitost lze přestavět na ubytovnu, případně využít jako skladový prostor nebo ateliér. Součástí budovy je i byt 2+1 s užitnou plochou 60 m2. V budově s novou střechou, dříve sloužící jako výrobna obuvi, je zachováno velké množství původních prvků. V obci je velmi dobrá občanská vybavenost, kompletní občanská vybavenost v 7 km vzdálených Pečkách nebo v Kolíně 14 km. V obci BUS s návazností na hlavní železniční trať Praha – Kolín (Pečky cca 10 min). Cena za nemovitost je konečná a zahrnuje i kompletní právní servis.

Tato nemovitost je již prodána...

Komerční prostor - Dolní Morava, okr. Ústí nad Orlicí (ID 2169)

v RK
Exkluzivně nabízíme zajímavý komerční objekt - penzion ve Skiresortu Dolní Morava, který je umístěn na pozemku o celkové výměře 895. m2. Nemovitost má kapacitu 14 lůžek. Dispozice: přízemí - kuchyň, 1 x obývací pokoj, dvoulůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, předsíň, garáž pro lyžařské vybavení a kola, terasa se zahradním nábytkem, 1.patro - 4 x dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj se 2 lůžky, koupelna s rohovou vanou a WC. Sklep - vytápěný prostoru s krbovými kamny pro plnou kapacitu návštěvníků, včetně sociálního zařízení a kuchyňky. Vedle penzionu je altán s ohništěm pro letní posezení. V okolí celoroční volnočasové vyžití – nové sjezdovky a běžkařské tratě, u vleku dětský park se školičkou, v letním období množství cyklostezek, bobová dráha, stezka v korunách stromů, hřiště, bowling, tenisové kurty, bazén. Podrobnější informace Vám rádi poskytneme v naší RK.

Tato nemovitost je již prodána...